78.00 m²
48,72 zł/m2
wysoki parter piętro
SKR-LW-604

3 800 zł

Szczegóły oferty

Symbol oferty SKR-LW-604
Powierzchnia 78,00 m²
Rodzaj budynku Obiekt handlowo-usługowo-biurowy
Kaucja zabezp. 4700
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy
Piętro wysoki parter
Liczba pięter w budynku 1
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Czynsz najmu netto /m2 3 800 PLN
Jolanta Skrzynecka

Jolanta Skrzynecka

Manager
Nr licencji: 550

Napisz wiadomość 61 Ofert

Opis nieruchomości

Wynajmę lokal użytkowy w miejscowości Olsztyn Jurajski koło Częstochowy.

Kluczowa lokalizacja - jedna z najlepszych w Olsztynie - naprzeciwko zamku, z pieknym bezposrednim widokiem na front zamku bez kompletnie zadnych przeszkod i zabudowan. Dokładnie na przeciwko wyjazdu z głównego parkingu w Olsztynie
Duża witryna okienna, oświetlona, bezpośrednio od DK46.
Spory ruch turystyczny w weekendy.

Lokal składa się z:
- Pomieszczenia głównego - sprzedażowego lub z przeznaczeniem sali restauracyjnej, kawiarni, luksusowego mani, stylisty, salonu, Barbera, - ok.50m2, jasno wykończone, biala cegiełka na ścianach, czysto i schludnie
- Pomieszczenia przyległego do głównego pomieszczenia (moze to byc kasa lub powiekszenie przestrzeni glownej sali)
- Dwóch niezależnych toalet (ciepła woda, drabinki łazienkowe, suszarki do rak, ubikacja),
- Dużego zaplecza (spore zaplecze gospodarczo-socjalne - praktycznie drugie tyle co pomieszczenie główne sprzedażowe. Dodatkowe drzwi wyjściowe z tyłu lokalu, kilka podłączeń wody na zapleczu, kilka odpływów, SIŁA, Wentylacja fi.160.
- Wiaty - garażu, zamykanego bramą el., również z podłączeniem SIŁY, z możliwością wjechania samochodem dostawczym (wysoka brama) lub z możliwością zagospodarowania na dowolny cel - np. ogródek,
- Plac - może zmieścić obecnie nawet 8-10 samochodów, bądź mozna zagospodarować i ogrodzić w ogródek ze stolikami i krzesłami. Nowa kostka brukowa.

Technikalia:
- Bardzo dużo punktów oświetlenia:
zimnego (prezentacja towarów handlowych), neutralnego (do pracy) i ciepłego (z myślą o ew. gastronomii, restauracji). Wszystko na ekonomicznych ledach.
Witryny z ciepłym oświetleniem dla ewentualnej ekspozycji towaru bądź ozdób/wystroju.
- Wszystkie witryny oraz drzwi wejściowe z roletami - można po pracy "odciąć" widok na wnętrze lokalu I "zamknąć" od osób postronnych,
- Witryny pokryte zabezpieczeniem antywłamaniowym
- Wyprowadzone Zasilanie z możliwością zamontowania dowolnego baneru / neonu / ekspozytora na elewacji budynku,
- Zaawansowany system monitoringu wizyjnego - z bezpośrednią transmisją do ochrony, estetyczne kamery bardzo wysokiej rozdzielczosci 8K wraz z dużym telewizorem podglądowym nad drzwiami wejściowymi. Doświetlenie podczerwieni w nocy.
- Zasilanie awaryjne (nawet po utracie prądu, strategiczne funkcje działają)
- Oświetlenie awaryjne na sali głównej, zapleczu, w każdej z toalet
- Zaawansowany system alarmowy (z powiadomieniem telefonicznym oraz radiowym służb i właściciela, z zasilaniem awaryjnym, z duplikowanymi systemami powiadamiania)
- Rolety antywłamaniowe na drzwiach wejsciowych
- Brama garażowa na pilota
- W każdym z pomieszczeń jest kilka punktów podłączeń tzw. SIŁY czyli prądu 3 fazowego do np. Dużych lodówek, witryn chłodniczych, maszyn gastronomii.
- W każdym pomieszczeniu nowa instalacja elektryczna i gniazdka elektryczne praktycznie co metr
- Przygotowane podłączenie w suficie pod ewentualny projektor (internet, TV)
- Przygotowane podłączenie nad drzwiami - internet, tv, oraz wiszący duży TV z podglądem z monitoringu CCTV.
- Podłączony telefon stacjonarny z "Starym Olsztynskim Prefiksem"
- Podłączony internet
- Lokal przygotowany pod fotowoltaike (do uzgodnienia indywidualnego - jeżeli najemca przewiduje wysokie rachunki za prąd, możemy uruchomić panele obnizajace rachunki)

Wszystkie elementy lokalu są kompletnie NOWE

Komfort:
- Wentylacja grawitacyjna sali głównej
- Wentylacja grawitacyjna zaplecza z możliwością podłączenia wyciągów do gastronomii
- Obiekt całościowo ocieplony styropianem 20cm, strop ocieplony 20 cm styropianem + nowy dach z ocieplającej płyty warstwowej 14 cm (łącznie ponad 34 cm warstwy ocieplenia)
- Ogrzewanie - Nowoczesny, Nowy, ekonomiczny, bezobsługowy kociol gazowy z obiegiem na rozmieszczone kaloryfery (grzanie tzw. Niskim parametrem, wystarczy obiektowi do zachowania temperatury uzytkowej), oraz połączona z w/w piecem - nagrzewnica powietrzna w sali głównej - w celach oszczędności ogrzewania, można uruchamiać ogrzewanie przed pracą lub w trakcie, i w kilka minut pomieszczenie jest nagrzane - gdyby ktoś chciał oszczędzać na ogrzewaniu nocą. Istnieje możliwość podłączenia dowolnego innego źródła ciepła.
- Kanalizacja sanitarna (żadnego przejmowania się)
- Nowo wybrukowany Plac / parking przy nieruchomości. Można zagospodarować na ogródek.

Olsztyn słynie z planowanych dużych inwestycji - min basen, remont pomieszczeń zamku, budowa sieci dróg, powstawanie sklepow wielkopowierzchniowych itd. Olsztyn stał się miastem, które stale rosnie pod wzgledem liczby mieszkancow. Atrakcje Olsztyna, walory zamku, walory Jury Krakowsko-Czestochowskiej, bliskosc Czestochowy w sezonie pielgrzymkowym - powoduja, ze jest to coraz czesciej odwiedzane miejsce. Weekendami ruch turystyczny jest ogromny, bez wzgledu na pore roku. Zimą, często pojawia się na rynku lodowisko.
Bezpośrednia okolica będzie przechodziła w najbliższych latach dużą modernizację - lokal z tej oferty, w niedalekiej przyszłości będzie sercem Olsztynskich "Krupowek" i elementem Olsztyńskiego serca tętniącego życiem.

Do ceny najmu  należy doliczyć  podatek 23% Vat. Kaucja do uzgodnienia, w zależności od charakteru działalności. Istnieje możliwość wsparcia przy dostosowaniu lokalu do potrzeb najemcy.

Manager

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
18 5
Niepoprawny wynik